Яким був цей день рік тому: «Прометей» витіснив «Хімік» із вершини турнірної таблиці

Якісна гра, емоції та боротьба за кожен м'яч - такими словами можна описати волейболісток “Прометея” в матчах проти “Хіміка”. Рік тому, 5 січня, вони здобули другу поспіль перемогу над багаторазовим чемпіоном України, вкотре підтвердивши свою міць.

Ще до екватора стартової партії, коли на табло горіли цифри 11:6 на користь господарок, наставник суперниць Євген Ніколаєв змушений був брати тайм-аут. Проте всі намагання спеціаліста щось донести підопічним були даремними. Тільки друга перерва струснула “Хімік”, який організував спурт (0:6), переманивши на свою половину майданчика впевненість «червоно-білих». У підсумку команди дійшли до вирішальної позначки, де нерви міцнішими виявилися в гостей - 23:25.

Усе складалося добре для нас у другому відрізку зустрічі (10:5). Втім, далі підопічні Романовича тривалий час не могли “знятися”, розтринькавши свою перевагу - 19:20. У потрібний для команди момент знайшла свою гру догравальниця Діана Франкевич: спортсменка добре відпрацювала в атаці, а через хвилину вже на блоці. Кам’янчанки гідно відповіли южненкам своїм ривком (6:0) 25:20.

“Хімік” хотів зачепитися бодай за одне очко в цьому матчі - 2:6. Проте наші мідлблокери Карпець та Дрозд не хотіли далеко відпускати гостей - 5:7. Через кілька хвилин блок Катерини Дудник допоміг нам зрівняти рахунок -  10:10. Після цього стало зрозуміло, що “Прометей” вже свого не відпустить – 25:20.

Четверта й заключна партія поєдинку була, мабуть, найцікавішою за участю “червоно-білих” в цьому сезоні. Господарки знову взяли ініціативу в свої руки 3:1, але в певний момент здалося, що в них закінчилося пальне. Перевага почала танути просто на очах, і ось знову нічия - 21:21. Напруженою, але дуже цікавою вийшла кінцівка сету: врешті-решт фортуна посміхнулася підопічним Романовича - 30:28.

Після цієї перемоги “Прометей” повернув собі першу сходинку в турнірній таблиці Суперліги: на той момент в активі нашого колективу було 15 перемог та 44 очки, а у найближчого переслідувача «Хіміка» - 13 перемог та 39 залікових пунктів.