Яким був цей день рік тому: 19 жовтня «Прометей» програв першу партію в сезоні

Друга гра 3-го туру чемпіонату України сезону 2019/20 проти вінницького «Білозгар-Медуніверситету», яка відбулася 19 жовтня, закінчилася для «Прометея» першим програним сетом у сезоні. Проте основну мету наша команда все-таки виконала, здобувши максимум очок, і це найголовніше.

«Червоно-білі» з перших хвилин гри взяли ініціативу в свої руки (0:4). Попри це, наші опонентки продовжували битися до кінця, і згодом зрівняли рахунок та навіть вийшли вперед (7:6). Ну дуже їм кортіло стати першим колективом, який зміг відібрати бали в лідера Суперліги. Втім, потужні атаки та відмінна гра кам’янчанок на блоці однаково призвели до розгрому вінничанок (16:25).

У другому відрізку гри ситуація повторилася: «Прометей» спочатку відчував себе досить впевнено (1:8), але господарки майданчика, як і в першому сеті, змогли зібратися та нівелювати відставання (12:13). На майданчику в складі «червоно-білих» з'явилися Катя Ткаченко та Ангеліна Мірчева. Остання виявилася спритнішою за опоненток біля сітки, буквально першим же дотиком наблизивши нашу команду до перемоги в сеті. А крапку своїм фірмовим ударом поставила Катя Дудник (18:25).

Третя партія несподівано стала провальною для підопічних Андрія Романовича, які до цього ще не поступалися з такою різницею в рахунку (7:1, 8:2, 12:5). Можливо, за свою завзятість і бажання битися до кінця «Білогзар» заслужив на перемогу в одному сеті, але не більше. За рахунку 23:16 кам'янчанки зробили ривок 0:5, але подальші їхні помилки призвели до поразки (25:21).

Отримавши психологічну перевагу, господарки ринулися вперед і в четвертому відрізку поєдинку (2:1). Але наші дівчата швидко заспокоїлися, а невпевнена гра, яка супроводжувала гравців «Прометея» протягом всієї третьої партії, зникла. Замість цього прокинулися впевненість та інстинкт переможця, що дозволило взяти матч під власний контроль і спокійно довести його до перемоги (21:25).