Яким був цей день рік тому: 18 жовтня СК «Прометей» на класі розібрався з «Білозгаром»

Продовжуємо згадувати, яким був для «Прометея» сезон 2019/20. Отже, 18 жовтня на майданчику Вінницького національного медичного університету відбулася перша очна гра в рамках української Суперліги між «Білозгаром» і «Прометеєм», у якій місцеві волейболістки чинили гідний опір лише в перших двох сетах.

Команди почали поєдинок досить рівно. Через проблеми на прийомі «червоно-білим» не завжди вдавалося грати першим темпом. Проте на екваторі сету вони знайшли правильний ритм, що відображалося й у рахунку на табло (13:20). «Прометей» програв чотири очки поспіль (20:22), тому Андрій Романович змушений був брати тайм-аут. Перерва пішла команді на користь: впевнені дії гостей принесли кам'янчанкам три бали (20:25).

Наші спортсменки впевнено розпочали другу партію (0:3). На подачі опоненток знову дали про себе знати проблеми з прийомом: у Франкевич зрізався м'яч з рук і полетів в аут. Але через кілька секунд наша догравальниця віддала їм боржок, потужно атакувавши (13:16). Вінничанки в кінці сету зважилися на ривок, наблизившись до «червоно-білих» впритул (21:22). Втім, варто було підопічним Романовича лише трохи додати в швидкості, як суперник посипався (21:25).

Заключний відрізок зустрічі закінчився очікуваним розгромом від кам’янчанок (14:25). Так вже вийшло, що за відносно короткий проміжок часу волейболістки «Прометея» привчили нас до легкої та ефектної перемоги в третій партії.