Волейболістки запорізької "Орбіти" завоювали бронзові нагороди національної Суперліги

У перших двох матчах, які відбулися у Запоріжжі, перемога була за господарями майданчика. Підопічні Гарія Єгіазарова дозволили опоненткам виграти за два дні лише один сет (3:0 та 3:1). А вже за тиждень у Луцьку волинянки в напруженому п’ятисетовому вирвали перемогу в запоріжанок та змогли ухватитися за останній шанс зрівняти рахунок у серії.

Наступного дня шанувальники волейболу знову спостерігали за шаленою боротьбою, яка була гідна фіналу. Навіть рахунок у партіях був дещо схожим на попередній, а от результат матчу відрізнявся. Запоріжанки одразу впевнено повели на тай-брейку та здобувши 15-те очко святкували перемогу у матчі (3:2) та здобуття нагород національної Суперліги.

Отже, запорізька "Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" стала бронзовим призером чемпіонату України сезону 2020-2021. Луцька команда "Волинь-Університет" посіла четверту сходинку.

Джерело: Volleyball.ua