CК «Прометей» здобуває чергову перемогу та відривається від своїх найближчих переслідувачів

Чудова гра всієї команди дозволила “Прометею” отримати комфортну перемогу й у другому матчі проти ВК «Університет-ШВСМ». Варто відзначити, що відразу три кам'янчанки набрали двозначну кількість очок – це  Катерина Дудник (15), Діана Карпець (13) та Дар’я Дрозд (11). Крім того, Анна Єфременко та Діана Франкевич подолали позначку в 5 балів, що демонструє варіативність нашого колективу в окремих епізодах.

Якщо говорити про чернігівчанок, то в цьому поєдинку вони виглядали втомленими. Відчувалося, що всі свої сили та емоції спортсменки віддали на майданчику вчора. Підтвердженням цього є значна кількість помилок, які господарки зробили на подачах. Якщо ж порівнювати обидві гри між цими командами, то в першій з них підопічні Володимира Жули заробили 9 ейсів, а сьогодні їх було в два рази менше (4). Тримала планку дебютної зустрічі в складі «Університету» лише капітан Ганна Жула, яка принесла в залікову скарбницю свого колективу 12 очок.

Завдяки злагодженим діям на блоці першого темпу та сильній подачі Дудник стартові хвилини поєдинку були за “Прометеєм” - 2:7. “Університет-ШВСМ” намагався намацати свою вчорашню гру, і моментами йому це вдавалося - 5:8. Частенько на ударній позиції опинялася Юлія Камінська, проте майже кожна її спроба наражалася на надійний захист наших спортсменок - 6:12. Рідкісний у цьому матчі спурт господарок (4:0) змусив Андрія Романовича брати тайм-аут, після якого кам'янчанки продовжили розпочате ще на старті гри.

Вже вкотре в господарок дали про себе знати проблеми з прийомом на подачі нашої догравальниці - 13:18. Через декілька хвилин блискавичну атаку гостей потужним ударом завершила Карпець - 15:20. Чернігівчанки боролися до останнього, але чергові їхні помилки призвели до сетболу, який реалізувала Дудник, м’яко пославши круглого в задню лінію - 20:25.

У другому сеті картина гри не змінилася: на подачі Олени Напалкової “Прометей” організував ривок - 1:3. Гравці “Університету” намагалися далеко не відпускати своїх опоненток, «вигризаючи» кожне очко - 3:4, 4:5. Але в наших волейболісток у цьому поєдинку все було під контролем. Відчувалося, що вони грали с певним запасом, і в разі необхідності його обов’язково б використали.

Даша Дрозд витягнулася в струнку на краю сітки та вколотила м’яч у половину майданчика суперника - 5:7. Ейс «зв’язки» зробив перевагу команди з Кам’янського ще впевненішою, а вдала гра на блоці Дудник та Карпець змусили чернігівчанок скласти зброю перед нашими спортсменками. В остаточному підсумку “Прометей” спокійно довів партію до впевненої перемоги - 16:25.

Початок третього сету ознаменувався солідною перевагою “Прометея” - 0:5. Добре попрацювала на даний результат Єфременко. Згодом гості дозволили собі трішки розслабитися, в результаті чого від їхньої переваги не залишилось і сліду - 7:7. На майданчику замість Напалкової з’явилася Мірчева, яка відзначилася впевненою грою не тільки в передачах, а й на блоці, що призвело до відриву нашої команди в рахунку - 8:15.

Систематичні помилки волейболісток «Університету» спонукали до втрати інтриги в поєдинку. Кам'янчанки відчули смак перемоги та кинулись добивати суперника. Ткаченко, яка вийшла замість Єфременко, а також Франкевич та Дрозд зняли всі питання стосовно переможця зустрічі - 13:25.

Варто відзначити, що СК “Прометей” ще більше відривається від своїх конкурентів у турнірній таблиці чемпіонату України з волейболу. Адже в центральному протистоянні туру між найближчими переслідувачами кам'янчанок “Галичанкою” та “Хіміком” очки втратили обидві команди, які по черзі святкували перемоги.

Отже, на даний момент “Прометей” є лідером Суперліги, маючи в своєму активі 30 очок. У найближчого переслідувача южненського “Хіміка” - 21 очко, але чинний чемпіон має дві гри в запасі. Відзначимо, що стільки же балів мають тернопільська «Галичанка» та житомирське «Полісся-ЖДУ».

Наступні поєдинки наші волейболістки проведуть 22 та 23 листопада в Кам’янському проти команди «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ».

«Університет-ШВСМ»: Г. Жула (к), Т. Кравчук, О. Жула, Сергєєва, Кімейчук (л), Булавчик, Камінська, Коленко, Демченко, К. Кравчук, Ковальчук, Полторацька, Тімошенко (л). Тренер – Володимир Жула.

«Прометей»: Дудник, Карпець, Дрозд (к), Горбаченко, Дельрос (л), Дуденок, Мірчева, Єфременко, Ткаченко, Франкевич, Напалкова. Тренер - Андрій Романович.

Судді: Рибалка Юрій (Запоріжжя) - Кравченко Вадим (Житомир).

Тривалість матчу: 64 хв. (20+21+23).

Набрані очки: 49-75 (21-32 – атака, 5-11 – блок, 4-9 – ейси, 19-23 – помилки суперника).

Кращі снайпери: Г. Жула (12) – Д. Карпець (13).

16 листопада. Чернігів. СЗ НУ "Чернігівський колегіум". Глядачі: 167.